SVEČANA PODELITEV DIPLOM IN PRIZNAJ ZA LETO 2005 Kamnik, 27.1.2006

V petek 27. januarja je v avli Šolskega centra Rudolfa Maistra v Kamniku potekala svečana podelitev priznanj zaslužnim članom in tekmovalcem za preteklo tekmovalno sezono. Ravno tako so diplome prejeli tudi člani, ki so opravili izpite za barvne pasove.
Pohvale so prejeli:
Anže Dovič, Rok Matoh, Teja Uršič, Demir Ličina, Dejan Kyrinov in Domen Stražar. Poleg pohval so prejeli še praktične nagrade: Matic Klančnik, Matej Jeglič in Jan Magyar, ki je bil najuspešnejši tekmovalec v klubu za leto 2005. Za požrtvovalno delo in pomoč trenerju pa je Demir Ličina prejel denarno nagrado. Da je bila prireditev čim bolj zanimiva so poskrbeli tudi naši člani glasbeniki, ki so nam zaigrali na svoja glasbila in sicer:
Matic in Janja Hribar na diatonično harmoniko, Klara Kregar na prečno flavto in Rajan Kralj na klaviature.
Ob koncu smo si ogledali še film o delovanju kluba.